Juhtimiskeskus 619 1899 24h
Helistades välismaalt: +372 619 1899
Klienditeenindus 619 1999
klienditeenindus@uss.ee
Sisene iseteenindusse

Tööpakkumised

Kui oled teotahteline, positiivne ja julge ning soovid anda oma panuse Eesti turvalisemaks muutmisel, siis ootame Sind liituma USS Security meeskonnaga!

Pakume turvateenust väga erinevates valdkondades ja segmentides, mistõttu on meil töösoovijatele pakkuda laia valikut erinevatest ametikohtadest. Meil on pakkuda just sulle sobiv roll – olgu see siis turvatöötaja kaubanduskeskuses, patrulltöötaja, kes operatiivselt reageerib sissetulevatele häiretele või tehnik, kes hoolitseb meie klientide seadmete paigalduse ja hoolduse eest.

Kuigi oleme suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma Eestis, ei jää meie töötajate töövõidud kunagi märkamata. Me tunnustame oma meeskonna töötahet ning soovi areneda, mispärast pakume kõikidele USS Security töötajatele väärilist tunnustust ja just neid võimalusi, mida neil professionaalseks arenguks vaja on.

Kui oled huvitatud tööst USS Security-s või Sul on täiendavaid küsimusi, siis võta meiega ühendust! Helista telefonil 619 1974, saada e-kiri aadressile cv@uss.ee või tule ise kohale Roseni 12, Tallinn.

Kandideeri tööle!
  • Asukoht Nr. Ametinimetus