Juhtimiskeskus 619 1899 24h
Helistades välismaalt: +372 619 1899
Klienditeenindus 619 1999
klienditeenindus@uss.ee
Sisene iseteenindusse

Koduvalve

USS Security pakub koduvalve pakette korterite ja eramute turvalisuse tagamiseks. Meie valvesüsteem on sobilik nii korrusmaja korteri, eramu, ridamaja, garaaži, keldri kui ka saunakomplekside valvestamiseks. Paigaldame kliendi objektile valveseade, mis on telefoniliini, raadiosaatja või GSM-ühenduse kaudu ühendatud USS Security juhtimiskeskusega. Pakume klientidele mitut erinevat koduvalve kombinatsiooni:

Koduvalve täisteenus
Kui USS Security juhtimiskeskus saab valvestatavalt objektilt häire, suunatakse objektile koheselt olukorda kontrollima kõige lähemal viibiv patrullekipaaž. Anname häirest kliendile teada, kellel on võimalik soovi korral häire tühistada, teatades telefoni või SMS-i teel häire põhjuse ja kinnitades, et ei soovi valveobjekti kontrollimist. Kui klient endiselt soovib, et patrull objektile kohale sõidaks, teeb meie patrull kohapeal objektil visuaalse vaatluse ja võtab tarvitusele meetmed ohuolukorra kõrvaldamiseks ning vajadusel tagab valveobjekti puutumatuse. Kontrolli tulemustest teavitame kliendi poolt määratud kontaktisikuid. Häiretele väljasõidud on arvestatud teenuse kuutasu sisse, v.a valehäiretele reageerimine, mille eest esitatakse kliendile eraldi arve.  Kliendil on võimalik häire tühistada, teatades telefoni teel USS Security juhtimiskeskust häire põhjuse ja kinnitades, et ei soovi valveobjekti kontrollimist.

Koduvalve kombineeritud teenus
Kui USS Security juhtimiskeskus saab valvestatavalt objektilt häire, siis anname sellest kliendile koheselt teada. Kombineeritud teenuse puhul saadame valveobjektile autopatrulli kontrollima juhul, kui klient selleks soovi avaldab, kui kliendiga ei õnnestu ühendust saada 3 minuti jooksul häireteate saabumisest või kui klient ei nimeta õiget salasõna või ei vasta õigesti kontrollküsimustele. Kui klient soovib, et patrull ikkagi objektile kohale sõidaks, teeb meie patrull kohapeal objektil visuaalse vaatluse ja võtab tarvitusele meetmed ohuolukorra kõrvaldamiseks ning vajadusel tagab valveobjekti puutumatuse. Kontrolli tulemustest teavitame kliendi poolt määratud kontaktisikuid. Kliendil on võimalik häire tühistada, teatades telefoni teel USS Security juhtimiskeskust häire põhjuse ja kinnitades, et ei soovi valveobjekti kontrollimist.  Kombineeritud teenuse puhul on patrullekipaaži väljasõidud eraldi tasu eest, mis ei ole arvestatud kliendi kuutasu sisse.

Koduvalve infoedastusteenus
Infoedastusteenuse sisuks on kliendile teada anda kõikidest häiretest, mis tema objektilt juhtimiskeskusesse tulevad. Häiresignaali saabudes võetakse kliendi poolt määratud kontaktisikuga ühendust, keda informeeritakse häire iseloomust. Kui kliendiga ei õnnestu ühendust saada, siis patrulli objektile automaatselt kontrollima ei saadeta. Kliendi soovi korral on võimalik  patrullekipaaž objektile kontrollima saata, mille eest esitatakse eraldi arve.

Kui soovid liituda tehnilise valve teenusega, siis võta ühendust meie müügiosakonnaga ja küsi pakkumist!

Tehnilise valve teenuse hind on erakliendile alates 18,90€ kuus.

Tasub teada: Teisest turvafirmast ületulekul paigaldame vajalikud seadmed kahe järgneva tööpäeva jooksul.

Küsi pakkumist
Kas teadsid, et
kümnest süüdimõistetud murdvargast üheksa väldivad häiresüsteemiga kaitstud maju.

Üldtingimused

  • Saatja paigaldus tasuta (rendi maksumus 4.80€ kuus, saatja väljaostmisel hind 180€).
  • Pakume teenust vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele, alates infoedastusteenusest ja lõpetades täisteenusega.
  • Valehäire korral on patrullekipaaži väljasõidu tasu vastavalt hinnakirjale.
  • Valveseadmete puudumisel pakume lahendust, paigaldust ja hooldust vastavalt objekti spetsiifikale ja vajadustele.