Juhtimiskeskus 619 1899 24h
Helistades välismaalt: +372 619 1899
Klienditeenindus 619 1999
klienditeenindus@uss.ee
Sisene iseteenindusse

Uudised

Aitasime piiri panna Rocca al Mare Kaubanduskeskuse tulekahjule

Aitasime eile piiri panna Rocca al Mare Kaubanduskeskuse tulekahjule. Rocca al Mare Kaubanduskeskus tänas päästeametit ning USS turvateenistust kiire ja professionaalse töö eest ning andis teada, et Rocca al Mare Kaubanduskeskuses asuv kauplus Prisma oli külastajatele alates kella kuuest õhtul taas avatud. Ülejäänud keskus koos katuseparklaga avatakse täna.

USS Security Eesti patrull Igor Krõlov päästis põlevast eramust magava mehe

Nädalalõpul päästis meie patrull Igor Krõlov põlevast majast magava mehe. Väidetavalt viibis üks sissetungihäire saanud eramu kontaktidest kodus ning teine kontakt kohapeale minemist vajalikuks ei pidanud. Häirete töötlemisel aga saabus signaal valvestamata piirkonnast ja operaator Ljudmilla Gromoval tekkis kahtlus, et tegu võib olla ka tulekahjuhäirega ning soovitas patrullil sinna siiski kohale minna. Objektil tuvastaski meie patrull, et lukustamata eramu on seest paksu suitsu täis. Põlema oli süttinud kamin, toa põrandal hõõguvad söed ning toas magav mees. Meie patrull toimetas mehe kiiresti majast välja, kustutas tulekolde ja tuulutas objekti.

Esimene kruiisilaev Pärnus

Pärnu sadama kesklinna kai juures maabus täna hommikul esimene kruiisilaev. Ligikaudu 100 reisijaga kruiisilaev Serenissima alustas oma teekonda Londonist ning seilab lisaks Eestile ka läbi Taani, Poola, Leedu, Läti, Rootsi, Soome ja Venemaa. USS Security Eesti vastutas selle eest, et maabumine oleks turvaline.

Meie turvatöötaja pidas kinni roolis olnud joobes mehe

Meie tubli töötaja Priidik Sepp pidas ja hoidis kuni politsei tulekuni kinni Luunja vallas, Veibri külas, Tartumaal 1,86 promillise joobega autoroolis olnud mehe.

Autoga rahulikult ringi patrullides, märkas Priidik Sepp tahavaatepeeglist kummaliselt käituvat ja suurel kiirusel lähenevat sõiduautot, mille peale ta otsustas peatuda. Osaliselt juba teepervele jõudnud, hakkas sõiduauto temast  mööduma, kuid sõitis tagumise parempoolse rehvi ja veljega vastu patrullauto 104 USS vasakpoolset esimest küljetiiba ja esistanget. Nii Sepp kui teine juht peatusid, kuid teise auto juht sättis ennast siiski koheselt sündmuskohalt põgenema. Selle peale pidas Priidik Sepp mehe kinni ja teatas olukorrast häirekeskusesse. Kohale tulnud liikluspolitseinikud fikseerisid sõidukit juhtinud meesterahval lõpliku alkoholijoobe 0,93mg/l kohta, ehk 1,86 promillise joobe. Antud teelõigul, kus kinnipidamine toimus, liikus väga palju lapsi ja lapsevanemaid.

Õnnitlused Ruila Derby’l osalejatele!

Osalesime oma panusega suurejoonelisel Ruila Derby’l ja USS Security Eesti poolt sponsoreeritud sõidu, pühapäevase 135 cm kõrguse avatud klassi, võitis Kaidi Lunter hobusel In The Air.

Palju õnne Kaidile, kõikidele teistele võitjatele ja osavõtjatele!

Ruila Derby 2017

27-28 mail osaleme legendaarse ja ajaloohõngulise Ruila Derby 2017 üritusel, mis toimub Ruila Tallides, Kernu vallas. Tegemist on kogupere üritusega, kust ei puudu närvikõdi, sportlaslik võistlushimu ning ilusad ja toredad hobused.

USS Security paneb välja eriauhinnad pühapäevase, 28 mai, 135 cm parkuuri parimatele: võimalik on võita uhkeid nutikaameraid ning igas majapidamises vältimatult vajalikke tuleohutusalaseid abimehi ehk suitsuandureid. Lisaks on USS Security’l eripakkumine kõikidele Ruila Derby 2017 osalejatele – nimelt on igal valveteenusega liitujal võimalik saada seadmete ostult 30%-list allahindlust ning kingituseks nutikaamera. Eripakkumise lunastamiseks vajaliku sooduskoodi leiab võistluspaigas jagatavatelt flaieritelt.

Eripakkumise kohta saab täpsemat infot meie kodulehelt: http://www.uss.ee/ruila-derby/

Meie turvatöötajad tabasid ja andsid politseile üle mitmed pahategusid üritanud isikud

Sellel nädalal tabasid meie turvatöötajad ja andsid politseile üle nii Tallinnas Laagna tee Olerexi tankla juures kahte taksos kaklust alustanud ning taksojuhile tapmisähvarduse teinud meesterahvast, Linnamäe Konsumist alkohoolseid jooke varastada üritanud Maardu koolipoisi kui ka juba suletud Narva haigla hoonesse sissetunginud kahte noormeest.

23.05.2017 kell 16:00 pöördus Laagna tee Olerexi tankla juures taksost väljunud juht abi saamiseks patrull Delta 5 poole, kuna taksos viibinud kaks isikut alustasid kaklust ja tegid ka taksojuhile tapmisähvarduse. Taksojuhi abipalvele reageeris turvatöötaja Aleksander Patsukevitš, kes tõstis ebasoovitavad isikud taksost välja. Üks neist jooksis minema ja teine osutas turvatöötajale vastupanu. Vastupanu osutanud isik sai aga kinnipeetud ja politseile üle antud. Taksojuht tänas USS Security operatiivset reageerimist ja jätkas oma tööd.

24.05.2017 kell 15:37 reageeris Narva haigla poolt edastatud sissetungihäirele patrullekipaazh D-41, Vasily Tolstenko, kes objekti visuaalsel vaatlusel tuvastas, et toimunud on ilmselge sissemurdmine ning sissemurdmises kahtlustatavad võivad viibida hoones. Patrullekipaazhi TT teavitas juhtunust politseid ning pidas koostöös politseiga kinni kaks ebaseaduslikult juba suletud haiglahoonesse sissetunginud noormeest.

25.05.2017 kell 17:20 helistas juhtimiskeskusesse Tallinnas, Linnamäe tee 3 Konsumi turvatöötaja Sergei Gromõkin ja soovis patrulli abi, kuna kauplusest üritati varastada alkohoolseid jooke, kuid varas põgenes. Objektile saadeti patrull Delta 2, Olga Smirnova. Kohale jõudes selgus, et objektilt võeti 2 Jägermeister pudelit maksumusega 44€ ja mindi tasumata kassaliinist mööda. Turvatöötaja pidas isiku kinni, kuid viimane viskas koti pudelitega maha ja jooksis ära. Koti avades leiti sealt 2 pudelit, mis olid terved ja rikkumata kujul ning ka koti omaniku, Maardu Gümnaasiumi õpilase õpilaspilet. Kott anti üle kohale kutsutud politseile.

Meie turvatöötaja tabas Jõhvi turul tegutsenud vargad

Meie turvatöötaja pidas kinni Jõhvi turult tabatud kaks alaealist noormeest, kel oli juba mitme kotitäie jagu kaupa varastatud. Kokku olid nad jõudnud sisse murda ja kahju teha juba viies müügiboksis, millest osad olid ilma valveta.

Teades juba ka varasematest sissemurdmistest, lähenes turvatöötaja objektile tagumiste väravate kaudu, eemalt vaikselt  jalgsi tulles. Objektil liikudes tabas ta kaks noormeest (umbes 14-16 aastased), kel olid käes suured kotid. Kaasa üritati viia nii sigarette, riideesemeid, kartuleid jms. Täpsem kahju on selgitamisel, isikud kinnipeetud ja üle antud politseile.

Tänasime oma turvatöötaja Karl Kuntust hooliva töösse suhtumise ning operatiivse ohuolukordades tegutsemise eest tänukirjaga

USS Security Lõuna ja Lääne regiooni juht Kalev Ints ja turvajuht Sander Koppel tänasid turvatöötaja Karl Kuntust hooliva töösse suhtumise ning ohuolukordades operatiivse tegutsemise eest tänukirjaga. Lisaks premeerisime tublit töötajat tänutäheks spa-nädalalõpuga.

Karl Kuntus on tegutsenud operatiivselt nii tulekahju ohu puhul kui ka noaga möödujat rünnanud mehe kinnipidamisel. Erilist tänu pälvisid Karl Kuntuse järgnevad teod.

12. märtsil leidis aset vahejuhtum Tartu vallas Vahi külas, kust saabus USS Security juhtimiskeskusesse tulekahjuhäire. Häirele reageeris Tartu patrulltöötaja Karl Kuntus, kes esmasel kontrollimisel objektil suitsu ega tuld ei tuvastanud, kuid teistkordsel kontrollimisel tundis kõrbelõhna. Karl Kuntus teavitas koheselt Päästeametit ning kontaktisikult saadud info kohaselt, et majas viibib tolle elukaaslane, kutsus patrullteenistuja kohale ka kiirabi. Kliendi köögis oli läinud toit kõrbema ning tänu kiirele tegutsemisele ei saanud viga teisel korrusel maganud inimene ega kliendi vara.

11. aprillil pidas Karl Kuntus kinni juhuslikku möödujat noaga rünnanud mehe. Õhtusel ajal märkas USS Security turvatöötaja Karl Kuntus Tartus Laia-Rüütli tänava nurgal käega viipavat meesterahvast. Mehega vesteldes selgus, et hetk tagasi oli teda rünnatud noaga. Ka meest rünnanud meesterahvas viibis veel läheduses, kellele järele jooksnud turvatöötaja andis koheselt korralduse nuga maha panna. Käsu peale võttis ohtlik isik oma riiete käiste seest välja veel kaks verega määrdunud nuga ning viskas need maha. Turvatöötaja hindas seejärel olukorda selliseks, et pidas vajalikuks kasutada füüsilist jõudu isiku kinnipidamiseks. Patrullteenistuja helistas juba järgmisel hetkel häirekeskusesse ning palus saata abi. Tunnistajana ütlusi andes selgus, et tegemist oli ründaja kolmanda ohvriga. Karl Kuntus pidas mehe kinni kuni häirekeskusesse helistamise ja politsei saabumiseni.

3. mail tegutses Karl Kuntus operatiivselt ja professionaalselt, tuvastades oma põhjalikkuses objektil tulekahjuhäire põhjuse, hoides ära suure kahju tekkimise kliendile. Tulekahju kolle oli häiret andnud andurist erinevas asukohas. Sündmusele reageeris Päästeamet, kiirabi, politsei välijuht ja USS teenistusjuht Janar Stokerman. Päästeametiga koostöös sai ventileeritud kelder ning taastatud elanike rahulik elukeskkond.

Sõlmisime EOK-ga uueks olümpiatsükliks sponsorlepingu

Eesti Olümpiakomitee (EOK) sõlmis uueks olümpiatsükliks 2017-2020 sponsorlepingud üheksa ettevõttega, USS Security’ga teiste hulgas. Lepingute koguväärtus ulatub 2,6 miljoni euroni.

Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa rõhutas koostöö ja ühiste eesmärkide tähtsust. „Kõik hea algab meist endist ning igaühel on tähtis roll suurte asjade ülesehitamisel ja hoidmisel. Tänan südamest sponsoreid, kes on EOK-d toetanud juba aastaid, ning sponsoreid, kes olümpiaperega täna liituvad. Sponsorlusega tekib vahetu andja-saaja suhe, mida mäletatab terve põlvkond. Koos anname panuse tipp- ja noortespordi arendamisesse, et Eesti lipp lehviks ka edaspidi olulistel spordivõistlustel kõrgelt, ning liikumisharrastuse arendamisesse, et Eesti inimesed elaksid kauem tervemalt ja õnnelikumalt. Suured asjad algavad meist igaühe seest,“ ütles Sõõrumaa.

Seisame terve Eesti eest!

Täname oma töötajaid Magistrali keskuse taarajaamas tehtud hea töö eest!

Täname ja kiidame Magistrali keskuse turvateenistuse töötajaid ja eriti vahetuse vanemat Marko Vennot, tänu kellele on keskus oma sõnul taarajaamas mitmeid pätte vahele võtnud ning politseile üle andnud!
“Selle keskuse turvatöötajad on äärmiselt tähelepanelikud ning tublid, sellist tähelepanelikkust ja head suhtlemist kohtab väga harva, ” sõnas Moya OÜ Teenindusjuht Triin Kärsna.

Meie turvatöötaja Karl Kuntus pidas eile õhtul Tartus kinni juhuslikku möödujat noaga rünnanud mehe

Eile õhtul kella 19:31 ajal märkas USS Security turvatöötaja Karl Kuntus Tartus Laia – Rüütli (Lai 33/Rüütli 25) tänava nurgal käega viipavat meesterahvast. Mehega vesteldes selgus, et hetk tagasi oli teda rünnatud noaga. Ka meest rünnanud meesterahvas viibis veel sündmuskohal, kellele turvatöötaja koheselt ka korralduse nuga maha panna andis. Ründaja loovutas kaks nuga, mis tal varrukas olid ja Karl Kuntus pidas mehe kuni häirekeskusesse helistamise ja politsei saabumiseni kinni.

Tunnustame meie töötajat, kes kiirelt tänaval toimunud rüselemisele reageeris ning ohtliku ründaja kinni pidas ja päästis rohkemate ohvrite arvust.

USS Security turvatöötaja osutas ERM-is kokkukukkunud härrale kiiret abi

Sõbrapäeva eel pälvis au ja kiitust operatiivse ja hooliva tegutsemise eest meie ERM-i turvatöötaja Karl Ilves. Nimelt, hakkas ühel vanemal härrasmehel keset näitusesaali halb ning tema pojapoeg tuli turvatöötajalt vett ja nuuskpiiritust küsima. Karl Ilves ei piirdunud aga pelgalt küsitud abi osutamisega, vaid läks ka kohapeale kaasa asja uurima, kutsus kiirabi ning appi teised turvatöötajad, kelle kaasabil sai kohapeal kokku kukkunud vanaisa kiirelt esmast abi ning õigeks ajaks ka haiglasse toimetatud.

“Olen väga tänulik sellele noorele turvatöötajale ja loodan, et ta saab oma tänu ning on sama vapper turvatöötaja edasi!” sõnas pojapoeg pärast juhtunut.

 

Täname oma turvatöötajaid hea töö eest Simpel Sessionil!

Jagame heameelt täna Central hotelli poolt USS Security AS turvateenistusele edastatud tänusõnade eest Simpel Session perioodi jooksul tehtu kohta! Tänu avaldati nii kiire ja asjaliku tegutsemise kui ka suure abi ning toe pakkumise eest hotelli personalile kõikvõimalike intsidentide lahendamisel ja ärahoidmisel! Hotelli juhtkond tänas kõiki, kes sel raskel perioodil tööl olid!

D47 märkas Kiviõlis põlevat sõidukit

Eile õhtul kell 21.30 märkas meie patrull Karl-Erik Oolma tuhamäe all olevas parklas lahtise leegiga põlevat sõiduautot ning teavitas sellest juhtimiskeskust, häirekeskust ning Kiviõli keemiatööstuse peapääsla turvatöötajat. Veerand tundi hiljem õnnestus tuletõrjel tuli kustutada ning teised suuremad õnnetused jäid tulemata.

USS Security turvatöötajad pidasid kinni kaks kuriteos kahtlustatavat meest

26. jaanuari hilisõhtul kella 22.57 ajal pidasid meie turvatöötajad Tartu vallas Kastli külas raudtee lähistel kinni kaks meest, kes mööduva kaubarongi pealt maha visatud kütusekanistreid kokku korjasid ning neid oma Volkswageni kaubikusse paigutasid. Kuriteos kahtlustatavana kinni peetud 48- ja 49-aastased mehed anti üle politseile. Raudtee läheduses ümbritseva metsa äärest leiti veel mitu 30-liitrist diiselkütuse kanistrit ning mitmeid samas mõõdus kanistreid ka meeste sõiduvahendist. Autost leidis politsei ka ümberehitatud stardipüstoli ning padrunid. Leitud relv koos laskemoonaga võeti hoiule. Tartus peeti kinni ka kaubarongi juht ja abi ning ka nemad toimetati asjaolude selgitamiseks jaoskonda.

USS Security patrullijad pidasid kuni politsei saabumiseni kinni kaks Tallinnas trollis viibinud ja agressiivselt käitunud noormeest

Eile hilisõhtul kell 23:02 saime kõne TLT trollijuhilt, kes palus patrulli abi, kuna trollis viibisid kaks agressiivselt käituvat noormeest, kes häirisid kaasreisijate rahu. Sündmuskohale saadetud patrullid Mihkel Vanamb ja Aleksandr Gussev palusid kohapeal olukorda hinnates abi juurde ja kohale kutsuti ka politsei ning kiirabi. Koos Boriss Kotljari ja Sergei Bondareviga peeti noormehed kuni politsei saabumiseni kinni. Omavahel varem kaklust pidanud noormeestest üks ründas ka turvatöötajat, kus tuli enesekaitseks gaasi kasutada ning käerauad peale panna. Peale seda õnnestus turvatöötajal ühele kaklejale osutada abi varem katki löödud ninast verejooksu tagajärgede likvideerimisel. Kell 00:08 olid kõik sündmuskohalt lahkunud ning õnneks keegi rohkem viga ei saanud.

Täna öösel tabas meie turvatöötaja noore graffitikunstniku

Kell 02:30 öösel teatas patrullekipaaži Delta 5 turvatöötaja Aleksei Jakovlev, et on Tallinnas Narva mnt 31 hoovis kinni pidanud Tuukri 1B hoone seina sodinud kahest noormehest ühe ja kutsus välja politsei. Graffiti tegemiselt tabatud, hakkasid noormehed põgenema, misjärel Aleksei neid autoga taga ajama asus. Tallinna Ülikooli juures õnnestuski tal üks meestest kinni pidada, teisel mehel õnnestus läbi hoovi edasi põgeneda. Appi saadeti ka patrullekipaaž Delta 2 Andrei Muromski, kes jõudis kohale veidi enne politseid, kell 2:40. Vene kodanikust noormees anti üle politseile ja mindi sündmuskohale, kus oli soditud energiaajajaama hoone sein. Politsei viis noore kunstihuvilise enesega kaasa.

Viljandis on alates tänasest USS Security patrullauto

Alates 30.12.2016 on ka Viljandis USS Security patrullauto ja 2017 aastast alustame Viljandis tehnilise valve teenuste pakkumist.

Kiitus ja tänu!

Jõuluajal saime kuulda tänulikke kiidusõnu meie Sikupilli kaubanduskeskuse turvatöötajate aadressil. Eriline tänu läks turvatöötaja Andrei Kornilovile, kes märkas, et Prisma müügisaalis tülitati kaupluse klienti ning sekkus olukorda, paludes tülitamine lõpetada.
“Olukord oli tobe ja abikäed tulid justkui eikuskilt kõige õigemal hetkel. Väga tahaks kiita sellist tähelepanelikkust ja professionaalsust”, ütles Kaidi, kes meie turvameest siiralt tänada soovis.
Kiidame ja täname meiegi Andreid tema tegutsemise ning Kaidit ilusate sõnade eest!

USS Security parimate töötajate meelespidamine

USS Security tänas  ja tunnustas oma töötajaid ning möödunud nädalal leidis Lennusadamas aset ka 2016 aasta tublimate töötajate meelespidamine. Töötajaid tunnustati järgmistes kategooriates:

Aasta turvatöötaja
Aasta tehnik
Aasta klienditeenindaja
Aasta meeskond
Müügiguru
Aasta turvajuht
Aasta tegija/tegu
Lisaks ka pronks-, hõbe- ja kuldmärgid ning tänu- ja aukirjad.

Võitjad ja nominendid:

Aasta turvatöötaja tiitli pälvis Tatjana Golohvastova Põhja regioonist. Tatjana sai nomineeritud ja auhinnatud oma äärmise kohusetundlikkuse ning professionaalsuse tõttu ning tema aasta suureks teoks oli ligi saja poevarga tabamine.

Aasta turvatöötaja tunnustusele nomineerisid ka Ragnar Kollom, Glen Livental ja Kristjan Ordabajev Põhja regioonist ning Dmitri Kaldre Ida regioonist.

Aasta turvajuhi tiitli pälvis Tiit Kivimägi Ida regioonist. Tiit omab pikaajalist staazi ja kogemust turvalisuse tagamisel, olles abivalmis ja aktiivne ning kriisiolukordades kaalutlev. Turvajuhina haldab Tiit keerulisi objekte ning saab alati hästi oma tööülesannetega hakkama.

Aasta turvajuhi tunnustusele nomineerisid ka Sander Koppel Lõuna regioonist ja Priit Pärgmaa Põhja regioonist.

Aasta tehniku tiitli pälvis Vendo Tamm Lõuna regioonist. Vendo pälvis kiitust oma ülima kohusetundlikuse ja korrektsuse ning klientide rahulolu eest.

Aasta tehniku tiitlile nomineerisid veel Martin Luik Lääne regioonist ja Andrei Dorofejev Põhja regioonist.

Aasta klienditeenindaja tiitli pälvis Anu Heiberg Ida regioonist.  Anu tugevaimaks küljeks on oskus igale kliendi probleemile leida sobiv lahendus ning luua ja säilitada häid kliendisuhteid.

Aasta klienditeenindaja tiitlile nomineerisid veel Maris Luht Põhja regioonist ja Larissa Stetśenko Põhja regioonist.

Aasta meeskonna tiitli pälvisid Andres Lofitski ja Kätlin Helena Sehver Põhja regioonist riigihangete menetlemise eest.

Aasta meeskonna tiitlile nomineerisid ka Tartu, Eesti Rahva Muuseum Lõuna regioonist, Teenistuse osakond, Klienditeenindus ja Juhtimiskeskus Põhja regioonist.

Aasta müügiguru tiitli pälvis Ragnar Karu Lõuna regioonist tubli müügitöö eest.

Aasta müügiguru tiitlile nomineeris veel Andres Lofitski Põhja regioonist.

Aasta tegija tiitli pälvis Peeter Kutsar Lääne/Pärnu regioonist.  Peeter rahustas 08.07. õhtupoolikul ennast jahipoes kogemata noaga vigastanud 20-aastast noormeest ning sidus ja hoidis kuni kiirabi saabumiseni kinni tema arterist tuleva rohke verejooksu, pälvides kiitust tähelepanelikkuse ja olukorraga suurepäraselt hakkama saamise eest.

Aasta tegija hõbemedali andmise ettepaneku tiitli pälvis Aili Lipp Põhja regioonist.

Aasta pronksmärgi pälvisid Oskar Samasson, Toivo Viholainen, Glen Livental, Meelis Põld, Siret Külvi, Jaak Kivimäe ja Eero Viisimaa Põhja regioonist; Marko Liiva ja Marko Teder Ida regioonist; Marvi Kaśan, Ranol Maidle, Jüri Ringo, Mihhail Lõssenko ja Valdu Kaljur Lääne regioonist; Lia Reinol ja Sander Koppel Lõuna regioonist.

Aasta hõbemärgi pälvis Aili Lipp Põhja regioonist.

Aasta kuldmärgi pälvis Artjom Lofitsiki Põhja regioonist, ettevõtte arengusse pikaajalise panuse ja suurepärase tööülesannetega hakkama saamise eest.

Au- ja tänukirjadega tunnustas USS Security oma 81 tublit töötajat.

 

USS Security ISO9001:2008 sertfikaati pikendati

24. oktoobril 2016 toimus USS Securitys järjekordne ISO 9001:2008 välisaudit. Auditi viisid läbi maailma juhtiva sõltumatu sertifitseerimisorganisatsiooni Bureau Veritase kogenud eksperdid. USS Security juhatue liikme Arved Liivrandi sõnul kontrolliti seekord põhjalikult meie kvaliteedi juhtimissüsteemi, kuna toimus resertifitseerimine. Audiitorid külastasid kõiki meie regioone ja kontrolliti kõikide põhi- ja tugiprotsesside vastavust. Ettevõttes nähtuga jäid audiitorid rahule ning USS Security ISO 9001:2008 sertfikaat pikenes.

USS Security katsetab uusi kehakaameraid

Septembris katsetavad USS Security Eesti turvatöötajad uusi kehakaameraid, mis suudavad tagada video voogedastuse reaalajas.

Moodsaid kaameraid katsetatakse esmärgiga tagada nii valvatavate objektide kui ka turvatöötajate suurem turvalisus ja tõsta sel moel pakutavate turvateenuste kvaliteeti. “Esimesed katsetused erinevate mudelitega on olnud paljulubavad ja online-videode pildikvaliteet hea. Oleme kaameraid edukalt kasutanud erinevatel evakuatsiooniõppustel, et õppuste tulemusi paremini analüüsida, samuti mitmetel kõrgema riskitasemega objektidel. Kaamera võimaldab häire korral kliendile sündmuskohalt ka kohe videopilti edastada. Samuti saab selliseid kaameraid kasutada autokaameratena liiklusinfo jälgimises,” selgitas testitavate kaamerate kasutusvõimalusi USS Security Eesti teenindusdirektor Kaimar Karuauk.

Eestis tänasel päeval reaalajas voogedastusega kaameraid veel kasutuses ei ole, kuid teiste riikide kogemus näitab, et sellistel kehakaameratel on samuti preventiivne mõju ja korrarikkujad ei tihka liiga väljakutsuvalt käituda. Lähitulevikus on plaanis uued kaamerad kasutusele võtta kogu USS Security Eesti patrullteenistuses ja samuti olulisematel mehitatud valve objektidel.

USS Security hakkas valvama Jõhvi suurimat JEWE kaubanduskeskust

Alates 1. veebruarist hakkas Ida-Virumaa suurimas kaubanduskeskuses Jõhvi JEWE keskuses turvalisuse eest vastutama USS Security Eesti. Lisaks tehnilisele valvele on kaubanduskeskuse lahtioleku aegadel hoones pidevalt ka turvatöötaja ning vajadusel reageerib häirele turvafirma patrullekipaaž.

USS Security Ida piirkonna juhi Paul Muttaneni sõnul on Ida-Virumaa kaubanduskeskused pindalalt küll palju väiksemad kui näiteks Tallinnas või Tartus, kuid kvaliteedinõuded turvalisusele on kohati isegi kõrgemad. (veel …)

USS Security turvatöötaja pidas koos abivalmi linnakodanikuga kinni poevarga

Pühapäeva, 24. jaanuari pärastlõunal pidas Rocca al Mare kaubanduskeskust turvanud USS Security töötaja pärast kümneminutilist tagaajamist linnatänavatel kinni poevarga. Sündmuse muudab tähelepanuväärseks asjaolu, et agressiivse varga kinnipidamisel osutas suurt abi autoga möödasõitnud linnakodanik.

Kell 16.27 sai USS Security turvatöötaja info, et spordipoest Rademar jooksis välja meesterahvas, kes oli varastanud kauplusest tooteid. Tänu kaubanduskeskuse külastajatelt ja müüjatelt saadud kirjeldusele ning varga põgenemissuuna osutamisele õnnestus turvatöötajal pärast ligi kümme minutit kestnud tagaajamist Rocca al Mare keskuse lähistel tänavatel kahtlustatav isik kinni pidada.

(veel …)

Aastavahetuse öö tähendab turvafirmale rohkem häireid

Aastavahetusel taevasse lennutatava ilutulestiku paugud võivad tundlikuma turvasüsteemi puhul häireid anda. Turvafirmadele on öö vastu 1. jaanuari tavapärasest mõnevõrra töisem ja USS Security patrullid liiguvad ringi tugevdatud koosseisuga.

(veel …)

Automaatse tulekahjusignalisatsiooni 112 valehäireid saab tühistada

2016. aasta esimestel kuudel tekib USS Security 112 tulekahju häireedastuse teenuse kasutajatel võimalus valehäireid tühistada. Lisavõimalus on nii klientide kui päästeameti huvides, sest tühjade väljakutsete eest võidakse klienti trahvida ning päästeamet hoiab asjatute reageerimiste pealt kokku sadu tuhandeid eurosid igal aastal.

112 tulekahju häireedastusteenusega saadetakse kõrgendatud riskiga objektil (hotellid, suuremad büroohooned, kinod, teatrid, ravi- ja hooldusasutused ning teatud tööstushooned) asuva automaatse tulekahju-signalisatsioonisüsteemi (ATS) häireteadete ilma inimese vahenduseta koheselt edasi päästeameti häirekeskusesse. (veel …)

Elektrooniline akt on inforikkam ja selle vormistamine täpsem

Varasemalt vaid paberil kirja pandud USS Security tehnikute väljakutsed ja patrullekipaažide häiretele reageerimise aktid on nüüdsest kõik elektroonilised. Tahvelarvutis vormistatud dokumendid võimaldavad sündmuse ja objekti kohta rohkem teavet salvestada ning need omavad võrdselt paberiga samasugust õiguslikku tähendust. Loe lähemalt, kas see tähendab paberaktide jäädavat lõppu või mitte.

(veel …)

Ärikliendid usaldavad USS Security teenuseid

2015. aasta viimastel kuudel on mitmed nimekad ärikliendid valinud oma turvapartneriks just USS Security – Rahvusarhiiv, Maksu- ja Tolliamet, Marks & Spencer, Riigi Kinnisvara Aktsiaselts, Rimi kauplustekett, Narva haigla, Järvakandi klaasitehas O-I Production Estonia, Tondiraba jäähall ja paljud teised.

Üheks märgiliselt kõige tähelepanuväärsemaks ning vastutusrikkamaks valveobjektiks USS Security’le lisandus hiljuti Tallinnas asuv Vabadussõja võidusammas. Riigi Kinnisvara AS-ga sõlmitud nelja-aastase valvelepingu järgi on USS Security kohustuseks analüüsida monumendi valvekaamera pilti ja vajadusel saata kohale turvapatrull. Suure töö teeb seejuures ära turvakaamera tarkvara, mis annab valvekeskuse töötajale automaatselt teada igast tavapäratust käitumisest võidusamba juures. Edasine on juba turvatöötaja otsus kas ja kuidas reageerida.

(veel …)

USS Security turvatöötaja tabas Narvas loodusereostajad

Narvas jäid USS Security turvatöötajale vahele huligaanid, kes vedasid ehitusprügi keelatud kohta linna territooriumil.

SA Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus oli mitmeid kuid hädas reostajatega, kes ladustasid nende territooriumile ehitusprahti. Kinnistu korrastamine toob omanikule kaasa märkimisväärse rahalise kulu ning keskkonnainspektsioon võib reostuse korral maaomanikule määrata ka tuhandetesse eurodesse ulatuvaid trahve.

(veel …)

USS Security turvatöötajad avastasid Tallinnas sissemurdmise ilusalongi

USS Security patrulllekipaaž märkas täna öösel tavapärase ringsõidu ajal Tallinnas Kunderi tänaval ühest hoovist välja jooksmas meest, kelle käitumine äratas kahtlust.

Patrullauto seisma jättes ja asja lähemalt uurides selgus turvatöötajatele, et sisse oli murtud maja soklikorrusel asuva ilusalongi ruumidesse. Aken on hingedelt ära tõstetud ning aknalauale olid valmis pandud asjad ära viimiseks.  (veel …)

USS Security turvatöötajad pidasid Pärnus kinni politsei poolt tagaotsitava noormehe

USS Security turvatöötajad pidasid täna keskpäeva paiku Pärnus Port Arturi kaubanduskeskuses kinni politsei poolt tagaotsitava noormehe. Vaid mõned päevad tagasi samas kaupluses vargusega vahele jäänud mees käitus kinnipidamisel äärmiselt agressiivselt ning ründas turvatöötajaid.

Täna kinnipeetud kodanik hakkas USS Security turvatöötajatele silma juba nädalapäevad tagasi, mil ta ebaõnnestunult püüdis keskuse toidupoest varastada kahte pakki sigarette. Asjade läbivaatusel ähvardas noormees toona turvatöötajatele edaspidi nuga anda. Üleeile külastas mees taas kord kaubanduskeskust ning solvas seal teenistuses olnud turvatöötajat.

(veel …)

USS Security aitab Saaremaa politseil rallinädalal avalikku korda hoida

Eeloleval reedel ja laupäeval 9.-10. oktoobril Saaremaa teedel toimuv järjekorras juba 48. Saaremaa Rally toob üle lahe hulgaliselt motohuvilisi nii Eestist kui kaugemalt. USS Security aitab politseiametnikel neil päevil nii Kuressaares kui kogu Saare maakonnas jälgida avaliku korra reeglitest kinnipidamist.

“Juba esmaspäevast hakkab rallinädal tuure koguma ning saarele jõuavad kohale esimesed ekipaažid ja innukamad pealtvaatajad. Oleme omapoolt eesmärgiks seadnud olla toeks nii kõigile abivajajatele, kui ka teistele, kellel ralli ajal muresid või probleeme peaks tekkima.

Lihtsamates olukordades püüame kohapeal abiks olla, vajadusel teavitame politseid ja päästeametit,” selgitas Mario Laul USS Security Kuressaare piirkonna turvapatrullist.

USS Security hakkab valvama Eesti sajandi ehitust – Eesti Rahva Muuseumi

USS Security sõlmis Riigi Kinnisvara AS-ga lepingu valmimisjärgus oleva Eesti Rahva Muuseumi uue hoonekompleksi valvamiseks. Turvafirma ülesandeks on panna alates 2016. aasta 1. jaanuarist hoones välja ööpäevaringne mehitatud valve, et muuseumi vara oleks kaitstud ja külastajate turvalisus tagatud. (veel …)

Kuressaare noored tegid sinasõprust turvatööga

Suvi on kätte jõudnud ning väljas liigub ringi palju rahvast. Kooliõpilastel on vaheaeg, kõikjal on üritusi ja pidustusi. Vaatamata sellele kipuvad aga sageli just igavusest tingituna lapsed ja noored suvel minema ülemeelikuks. Tähendab see siis avalikku korra rikkumist, avalikus kohas alkoholi tarvitamist või leitakse kambas olles julgus lõhkuda kellegi vara.

Kuressaare noorte huvikeskus kutsus paljuski just eelmainitud põhjustel USS Security Saaremaa patrulli juuli esimesel nädalal külla, et rääkida turvatööst, ohtudest, mis valitsevad meie ümber, erinevatest huvitavamatest situatsioonidest ja noorte õigustest ning kohustustest.

USS Security Kuressaare patrulltöötaja Mario Lauli sõnul said nad demonstreerida, kuidas märatsevat ja agressiivset isikut kahjutuks teha. “Samuti said noored proovida selga turvatöötaja varustust. Soovijatest ja proovijatest kujunes lausa järjekord. Veel said noored tutvuda autoga ja uudistada milline turvasõiduk seest välja näeb.

Palju elevust tõi loomulikult käeraudade väljavõtmine, sest nendega seostusid noortel paljuski filmidest nähtud olukorrad. Kohe sai aga selgeks, et tegelik elu ja filmimaailm on kaks väga erinevat asja,” lausus Mario Laul.

Noortekeskuse töötajad said kinnituse tõsiasjale, et noortele on selliseid kohtumisi erinevate ametialade esindajatega väga vaja. Tekib ettekujutus, kes ja mis asja ajavad need vormis inimesed, keda me igapäevaselt linnas liikumas näeme. Eriti rõõmsaks tegi patrulltöötajaid asjaolu, et suurt huvi tundsid just poisid ning ehk hoiab see põgus tutvustus turvamaailmaga edaspidi ära nii mõnegi rumala teo.

11721182_935117806529352_1613714702_n11720725_935118173195982_290307713_n11719842_935118186529314_2083701800_n11668226_935118143195985_1507076103_n

USS Security testib uudset elektriratast 

Turvafirma USS Security töötajad testivad suvekuudel Tallinnas vanasadama piirkonnas jalakäijate alal ja Ülemiste City ärilinnakus patrulli liiklusvahendina uudset kolmerattalist elektriratast. 

Hollandi firma poolt toodetav elektriratas Virto S arendab kiirust kuni 25km/h ja ühe laadimiskorraga voimaldab see sõita ligikaudu 60 kilomeetrit. Jalgratta teeb eriliseks asjaolu, et juht seisab sellel püsti ning tänu sellele näeb ta korgemale ja saab ka kiiremini sõitu alustada.

USS Security suurprojektide juhi Marko Koka sõnul on juba esimesed päevad näidanud, et elektrirattaga saab turvapatrull kiiremini liikuda ning rahvarohkes Tallinna sadamas on see oluliselt mugavam ja praktilisem kui auto.

“Ka turvatöötajate esialgsed hinnangud on igati positiivsed. Eriti kiidetakse lihtsust – piisab vaid esmasest juhendamisest ja pea igaüks saab selle juhtimisega hakkama. Samas on sõiduriist ka turvaline, kuna on kolme rattaga vastu maad ja hoiab hästi tasakaalu,” lausus Marko Koka.
USS elektriratas

USS Security Tartu kesklinna turvapatrulli esimene tegutsemiskuu oli töine

Suvel Tartu kesklinnas nädalavahetuseti avalikku korda tagada aitava turvafirma USS Security autopatrulli esimene tegutsemiskuu oli töine – sekkuti pargis toimund kaklusse, hoiti ära riigilipu vargus, end halvasti tundnud ja vigastanud inimestele kutsuti kiirabi ning neljal korral saadeti koju tänaval või pargis magama jäänud joobes isikud.

6. juuni õhtul märkas USS Security patrull Ülikooli tänaval eakamat meesterahvast kes tundis ennast halvasti ega jõudnud kõndida. Kohalekutsutud kiirabi vaatas mehe üle.

Sama päeva õhtul kella 21 paiku jäi patrullile silma kaklus Narva maantee äärses pargis. Turvameeste sekkumise järel osapooled rahunesid ja läksid oma teed.

13. juuni öösel varastati Munga tänaval asuvalt haridus- ja teadusministeeriumi hoonelt Eesti riigilipp. USS’i turvapatrullil varast tabada ei õnnestunud, kuid lipp saadi kätte ja see anti üle politseile.

Juuni alguses sõlmis Tartu linnavalitsus USS Security’ga lepingu, mille kohaselt aitab turvafirma autopatrull suvekuudel kesklinnas nädalavahetuseti politseile lisaks avalikku korda tagada. USS’i patrullauto paikneb Tartu Raekoja platsil ning on vajadusel valmis reageerima piirkonnas toimuvatele avaliku korra rikkumistele.

Neljapäevast pühapäevani õhtusel ja öisel ajal toimiv patrull teeb regulaarseid sõite kokkulepitud marsruudil ning kontrollib muu hulgas ka Toomemäe ja Raadi piirkonda.

Turvafirmad USS Security ja Citysec Security alustavad ühispatrullidega

Alates 22. juunist alustavad turvafirmad USS Security ja Citysec Security ühispatrullidega, mis tähendab mõlema firma klientidele häirete korral lühemat reageerimisaega. Esimeses etapis alustatakse ühise teenindamisega Tallinna ja Harjumaa piirkonnas ning lähitulevikus valmistatakse ette ühist reageerimist kõikjal Eestis.

Tegemist on operatiivse lahendusega, kus omavahel konkureerivad turvafirmad teevad koostööd kiirema ja efektiivsema klienditeeninduse saavutamiseks valveobjektidel.

USS Security juhatuse esimehe Meelis Krämanni sõnul on selline koostöö mõlema ettevõtte klientidele heaks uudiseks.

“Kvaliteetse turvateenuse üheks oluliseks näitajaks on reageerimisaeg. Nüüdsest veelgi suurem autode arv tähendab paremini hajutatud patrulle ja sellega ka kiiremat jõudmist häiret andnud objektile,” lausus Krämann.

Turvafirma Citysec juhatuse esimehe Eduard Rikkase sõnul oli USS Security koostööpartneriks valimine lihtne.

“Lähtume mõlemad kliendile parima teenuse pakkumise põhimõttest. Kui ühispatrullid annavad selget lisaväärtust, siis on hea tulemuse saavutamiseks jõudude ühendamine igati mõistlik. Kindlasti tuleb ühispatrullide teemat põhjalikult seletada ka meie valveteenuse kasutajatele, kellele võib teise turvafirma värvides sõiduki saabumine tekitada esialgu küsimusi,” lausus Rikkas.

Jõhvis üritas kurjategija šeifi muukida

USS Security juhtimiskeskus sai teisipäeva, 15. juuni öösel kella kahe paiku Jõhvis ühest ettevõttest häire. Paari minutiga kohalejõudnud turvapatrull avastas hoonel sisselöödud aknaraami ja õhus oli tunda põlemise lõhna.

Turvapatrull teavitas juhtunust koheselt päästeametit, politseid ja hoones tegutsenud ettevõtte esindajaid. Kohapeal selgus, sissemurdja oli püüdnud ketaslõikuriga avada metallist šeifi. Käivitunud signalisatsioon peletas varga minema enne, kui ta oma “tööga” oli lõpule jõudnud. Esialgsetel andmetel hoonest midagi varastatud ei ole ning asja menetleb edasi politsei.

Jõhvi sissemurdmine

USSi turvapatrull päästis suitsusest majast inimese ja pidas kinni agressiivse kasiinokülastaja

11. juuni öösel kell 02:43 sai USS Security juhtimiskeskus Kohtla-Järvel asuvast eramust valvesignalisatsiooni kaudu häire tulekahju kohta. Kohalesõitnud patrullauto avastas, et hoone esimene korrus on paksult suitsu täis ning diivanil magas mees.

Turvatöötaja teavitas olukorrast koheselt päästeametit ning nende tulekuni evakueeris mehe majast välja. Päästjate saabudes selgus, et majaelanik oli toidu sisselülitatud pliidile unustanud ning mõne aja möödudes läks see kärssama. Maja tuulutati ning meesterahvas arstiabi ei vajanud.

USS Security koduvalvega ühendatud suitsu- ja temperatuuriandurid edastavad häire juhtimiskeskusse ka juhul, kui hoone ei ole valve alla pandud. Antud juhul võis just turvafirmaga ühendatud valvesüsteem päästa inimelu ja hoida ära hoone süttimise.

12. juunil kella 5.00 paiku öösel sisenes ühte Tartu kasiinosse joobes mees, kelle suhtes oli kehtiv kasiinokeeld. Agressiivselt meelestatud mees ei allunud kasiinotöötajate ja USS Security turvatöötaja korraldustele ning üritas turvatöötajat rünnata, mille tõrjumiseks oli viimane sunnitud kasutama pipragaasi.

Seepeale lahkus mees kasiinost, kuid naases mõnes aja möödudes ja viskas kiviga katki turvapatrulli teenistusauto tagaklaasi ning põgenes. Turvatöötaja asus ründajat jälitama informeeris koheselt ka politseid. Pärast väikest tagaajamist varahommikuses Tartus õnnestus turvatöötajal jooksmisest väsinud ründaja Poe tänava ja Vabaduse puiestee nurgal kinni pidada. Turvatöötaja oli sunnitud täiendavalt isiku rahustamiseks kasutama gaasi ja käeraudu. Koheselt pärast kinnipidamist jõudis kohale ka politsei ja isik anti ametivõimudele üle. Kinnipeetu tervist kontrollisid meedikud, kelle hinnangul oli mehega kõik korras.

USS patrullauto

Tartu kesklinnas hakkab korda tagama täiendav turvapatrull

Tartu linnavalitsusega sõlmitud lepingu kohaselt hakkab USS Security patrull aitama suvekuudel nädalavahetuseti kesklinnas korda tagada.

Tartu patrull

USS Security lõuna ja lääne regiooni juhi Kalev Intsi sõnul on koostöölepe Tartu linnaga hea näide, kuidas era- ja avalik sektor näevad ühiseid võimalusi avaliku korra tagamisel.

“Turvapatrulli kohalolek iseenesest juba rahustab ülemeelikuid pidulisi ning muudab Tartu kesklinna veelgi turvalisemaks jalutuskohaks ka öisel ajal,” lausus Ints.

Alates 4. juuni õhtust asub üks USS-i patrullauto Tartu Raekoja platsil ning on vajadusel valmis reageerima piirkonnas toimuvatele avaliku korra rikkumistele.

Neljapäevast pühapäevani õhtusel ja öisel ajal toimiv patrull teeb regulaarseid sõite kokkulepitud marsruudil ning kontrollib muu hulgas ka Toomemäe ja Raadi piirkonda.

USS Security võttis kasutusele e-patrulli süsteemi

Alates tänavu juunist on kõigis turvafirma USS Security patrullautodes kasutusel tahvelarvutitel põhinev e-patrulli süsteem, mis võimaldab häiretele kiiremat ning täpsemat reageerimist.

USS Security juhatuse esimehe Meelis Krämanni sõnul on tahvelarvutite laialdane kasutuselevõtt põhimõtteline muutus ja pikk samm paberivaba töökeskkonna poole.

“Kui seni reageeris patrull häirele juhtimiskeskusest saadud telefonikõne peale ja vormistas kohapeal paberakti, siis nüüd liigub sama info elektrooniliselt ning kiiremini. Juba häirele sõites saab patrull tutvuda valvatava objekti iseärasustega ja otsustada parima viisi reageerimiseks,” lausus Krämann.

“Sündmuspaigal jäädvustab USS’i turvatöötaja tahvelarvuti kaameraga olukorra ning vormistab samas ka elektroonse akti, mis on koheselt meie süsteemis olemas ja vajadusel kliendile edastamiseks. Vahejuhtumite fikseerimine võtab kordades vähem aega, muutub samas põhjalikumaks ning hiljem on lihtsam andmeid töödelda,” lisas Meelis Krämann.

Tahvelarvutite kasutuselevõtule eelnes kõigi patrulltöötajate koolitus ning USS’i sisemiste süsteemide uuendamine. Esimeses etapis jagati töötajatele välja 55 tahvelarvutit.

Ettevõtte e-patrulli lahendus on spetsiaalselt välja töötatud USS’i vajadusi arvestades ning see võimaldab vajadusel paindlikult liita täiendavaid funktsioone.

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvaettevõte, kus töötab ligi 1300 inimest üle Eesti. Turvafirma põhitegevusteks on mitmekülgsete valveteenuste osutamine ning valveseadmete müügi-, paigaldus-, ja hooldusteenuste pakkumine.

 

Varas jäi varguskatse ajal magama

USS Security turvatöötajad pidasid möödunud reedel ühes Pärnu kaubanduskeskuses kinni meesterahva, kes oli kaupluses riiulite vahele magama jäänud ning kes oli oma jope põue ära peitnud poest võetud kaupa.

(veel …)

Turvatöötajad pidasid kinni meelemärkusetust teeselnud alkoholivarga

USS Security turvatöötajad tabasid möödunud neljapäeval varguskatselt meesterahva, kes vahele jäädes kontaktivõimetuks muutus ning taskus nuga peitis.

(veel …)

Turvatöötajad pidasid kinni kaubanduskeskusesse nugadega sisenenud noorukid

USS Security turvatöötajad pidasid Pärnu  kesklinnas asuvas kaubanduskeskuses kinni viis noorukit, kes keskuse ruumides laamendasid ning kellelt hiljem avastati peidetud noad.

(veel …)

Turvatöötajad pidasid kinni neid rünnanud narkomaani

USS Security turvatöötajad pidasid möödunud nädala neljapäeva õhtul ühes Tallinnas asuvas spordikompleksis kinni narkojoobe kahtlusega isiku, kes neid ründas.

(veel …)

Turvatöötajad pidasid kinni poodi naasnud varga

Ülemöödunud kolmapäeva pärastlõunal pidasid USS Security turvatöötajad ühes Tallinna kaupluses kinni meesterahva, kes paar päeva varem oli samast toidupoest suures koguses kaupa varastanud ning minema pääsenud.

(veel …)

USS Security esineb Äripäeva Turvakonverentsil

USS Security juhatuse esimees Meelis Krämann esineb 9. aprillil Turvakonverentsil ettekandega „Kas Eesti vajab uut turvaseadust?“. Krämann tutvustab konverentsil Eesti ühiskonna turvalisuse hetkeolukorda turvafirma vaatenurgast ning arutleb teemal, kuidas turvafirmad saaksid kaasa aidata üldise turvalisuse tagamisele, kuidas oleks erafirmadel võimalik riigiga koostööd teha ning mis seda kõike hetkel takistab.

(veel …)

Turvatöötaja pidas kinni 18 šokolaaditahvlit varastanud mehe

Möödunud teisipäeva ennelõunal pidas USS Security turvatöötaja Tallinnas Õismäel asuvas toidukaupluses kinni meesterahva, kes üritas varastada 18 tahvlit šokolaadi. 

(veel …)

USS Security turvatöötajad pidasid kinni minema jooksnud varga

Möödunud kolmapäeval pärastlõunal pidasid USS Security turvatöötajad kinni meesterahva, kel õnnestus koos kaasosalisega poest suures koguses alkoholi varastada ning minema joosta. 

(veel …)

USS Security võitis Ülemiste City arendaja AS Technopolis Ülemiste turvahanke

USS Security Eesti AS võitis AS Technopolis Ülemiste poolt korraldatud turvahanke, mille tulemusel pakub turvafirma alates 1. veebruarist Ülemiste City ärilinnaku territooriumil mehitatud valve, videovalve ja tehnilise valve teenust.

(veel …)

Turvatöötaja pidas kinni teda noaga rünnanud mehe

Eile õhtul pidas USS Security turvatöötaja ühes Tallinnas asuvas lokaalis kinni noormehe, kes ründas teda korrale kutsuma tulnud turvafirma patrulltöötajat noaga.

(veel …)

Turvatöötajad andsid politseile üle suures koguses juustu varastada üritanud mehe

Eile õhtul andsid USS Security turvatöötajad politseile üle meesterahva, kes üritas ühes Tallinnas Nõmmel asuvas toidupoest varastada 21 pakki juustu

(veel …)

Mustamäel peeti kinni roolijoodik

USS Security turvatöötajad aitasid pühapäeva õhtul kella 22.00 paiku Mustamäe linnaosas kinni pidada sõiduautot Audi A6, mida juhtinud isik oli alkoholijoobes.

(veel …)

Turvatöötajad pidasid kinni minema pääsenud rattavarga

Möödunud pühapäeva pärastlõunal pidasid USS Security turvatöötajad ühes Tallinna kesklinna kaubanduskeskuses kinni toidukaupade varguses kahtlustatavana meesterahva, kes oli sama keskuse eest nädal varem varastanud jalgratta.

(veel …)

Turvatöötajad pidasid kinni joobes juhi

Laupäeva õhtul pidasid USS Security patrullteenistuse töötajad Lasnamäel kinni meesterahva, kes oli ilmsete alkoholi joobetunnustega autorooli istunud.

(veel …)

USS Security uueks juhiks sai Meelis Krämann

Alates 1. juulist asub USS Security Eesti AS-i juhatuse esimehe kohale Meelis Krämann, kes võtab positsiooni üle ligi kolm aastat ettevõtet juhtinud Sven Nuutmannilt.

USS Security-ga liitudes võtab Krämann kaasa pikaajalise kogemuse teenindus- ja müügivaldkonnast. „Kuna teeninduse põhimõtted valdkonniti  väga palju ei erine, siis minu kogemuse põhjal on usalduse säilimine ja kasv heade kliendisuhete alus,“ rääkis Krämann. (veel …)

Politseikoer püüdis kinni kauplusesse sissetungija

14. juuni õhtul pidasid USS Security turvatöötajad koostöös politseiga kinni ühe toidupoodi sissemurdnud meesterahva, kelle kinnipidamiseks kasutati politseikoera abi. 

(veel …)

Turvatöötajad sekkusid noorte kaklusesse

Möödunud kolmapäeva õhtul sekkusid ühe Tallinna kaubanduskeskuse turvatöötajad noortekamba kaklusesse, kes tänaval alkoholi tarvitasid ja avalikku korda rikkusid.

(veel …)

Turvatöötaja päästis kokku kukkunud mehe elu

Teisipäeva õhtul kell 21.58 andis turvatöötaja ühes Tallinna kesklinna toidupoes esmaabi meesterahvale, kellel tekkis ootamatu epilepsiahoog ning kes seejärel kokku kukkus.

(veel …)

Kalevi Jahtklubi kolmapäevaregatt hakkab kandma USS Security nime

Eile allkirjastasid Eestis kõige kiiremini arenev turvafirma USS Security ja ESS Kalevi Jahtklubi lepingu, mille alusel saab USS Security-st  kolmapäevaregattide nimesponsor.

(veel …)

Aasta Turvatöötaja 2013 andis möödunud aastal politseile üle 98 korrarikkujat

Eesti Turvaettevõtete Liit (ETEL) valib igal aastal traditsioonikohaselt aasta parima turvatöötaja, kelleks 2013. aastal nimetati USS Security turvatöötaja, Kristiine Kaubanduskeskuse vahetuse vanem Freddie Voola.

Aasta Turvatöötaja valisid ETEL-i kuuluvate turvaettevõtete esindajad välja juba kuuendat korda, tehes valiku konkursile esitatud parimate kandidaatide seast. 2013. aasta parimaks turvatöötajaks valitud USS Security turvatöötaja Freddie Voola (22) jäi hindamiskomisjonile silma oma töökuse, noore ea ja 2013. aastal avastatud korrarikkumiste suure numbri pärast. (veel …)

Turvatöötajad pidasid kinni neid noaga rünnanud mehe

Turvafirma USS Security töötajad pidasid kolmapäeva öösel ühes Lasnamäel asuvas söögikohas kinni narkojoobe tunnustega meesterahva, kes ründas teda korrale kutsuma tulnud turvafirma patrulltöötajaid.

USS Security juhtimiskeskusse saabus kolmapäeva öösel vastu neljapäeva kell 00.14 paanikahäire ühest Lasnamäel asuvast söögikohast. Söögikoha töötajate sõnul oli üks meesterahvas ebaadekvaatselt käitunud ning sealseid külastajaid häirinud. (veel …)

Turvatöötajad pidasid kinni kuriteopaika naasnud varga

Pühapäeval pidasid USS Security turvatöötajad Koplis asuvas toidupoes kinni mehe, kes paar päeva varem oli samast poest lahkudes tasumata jätnud ligi 30 euro väärtuses kauba eest. (veel …)

USS Security-ga liitusid kaks uut tippjuhti

Veebruaris alustasid USS Security-s tööd kaks uut tippjuhti – ESS Grupi üks asutajatest Arved Liivrand teenindusdirektorina ning müügi- ja turundusdirektorina Jaanus Seppa, kes omab pikaajalist kogemust kindlustussektoris.

(veel …)

Neli sõpra üritasid toidupoes kinnipeetud isikut turvaruumist vabastada

USS Security turvatöötajad pidasid kolmapäeva pärastlõunal Koplis asuvas toidupoes kinni noormehe, kelle neli kaaslast üritasid korduvalt varguses kahtlustatava isiku kinnipidamist takistada.

Kolmapäeval kell 13.40 pidas USS Security turvatöötaja Tööstuse tänaval asuvas toidupoes kinni noormehe, kes jättis kassas tasumata kauba eest summas 0,23 eurot. Turvatöötaja pidas meesterahva pärast kassast väljumist kinni ning palus tal endaga turvaruumi kaasa tulla. Noormees osutas seejärel turvatöötajale füüsilist vastupanu ning samuti üritasid isiku turvaruumi toimetamist takistada temaga poes viibinud neli meesterahvast. (veel …)

Varguses kahtlustatav noormees ründas turvatöötajat klaaspudeliga

Laupäeva pärastlõunal pidas USS Security turvatöötaja ühes Mustamäe toidupoes kinni toiduained varastanud noormehe, kes kinnipidamise käigus õllepudeliga turvamehele vastu pead lõi ja purunenud pudeli turvatöötajale vastu kõri surus.

(veel …)

USS Security turvatöötajad tabasid tõenäolise narkodiileri

Turvafirma USS Security töötajad pidasid eelmise nädala neljapäeva õhtul ühes Tallinna parkimismajas objektikontrolli käigus kinni tõenäolise narkodiileri.

(veel …)

USS Security suurim turvaprojekt teenis rahvusvahelise tunnustuse

Rahvusvaheline autospordiliit (FIA) andis Eesti 2013. aasta suurimale turvaprojektile auto24 Rally Estonia Lõuna-Eesti etapile rahvusvahelise kvaliteedi hinnangu ning nimetas rallil pakutud turvateenuse kvaliteeti esmaklassiliseks. Ralli turvalisuse tagamise eest vastutas USS Security Eesti.

(veel …)

Turvatöötaja elustas kokkukukkunud meesterahvast

USS Security turvatöötaja aitas 5. detsembri pärastlõunal kell 13.05 Tallinna kesklinna kaubanduskeskuses elustada kokkukukkunud vanemat meesterahvast.

Solarise keskuse toidupoodi valvava USS Security turvatöötaja poole pöördus täna pärastlõunal lillepoe töötaja, kes märkas 0-korruse liftide juures kokkukukkunud meesterahvast. USS Security töötaja helistas koheselt kiirabisse ning suundus meesterahva olukorda kontrollima.

Turvatöötaja asus maaslamavale meesterahvale abi andma vastavalt kiirabilt telefoni teel saadud juhistele, millega jätkas kuni kiirabi saabumiseni. Kohale jõudes võttis kiirabi mehe elustamise üle.